×

Tenapors


Labs risinājums aukstam laikam!!! Ienāc, apskaties!

PREČU KATALOGS SKATĪT ŠEIT

Par mums

Uzņēmums savu saimniecisko darbību uzsāka 2001. gadā specializējoties apkures iekārtu un santehnikas preču mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā. Nepārtraukti meklējot labākos ražotājus, SIA „InterSOL” ir tapis par Eiropā vairāku atpazīstamu zīmolu pārstāvi. Mūsu piedāvātie produkti un tehnoloģijas paredzētas klientiem ar augstām kvalitātes prasībām, pakalpojumi ir nodrošināti ar pilnīgu tehnisko bāzi, garantijām un profesionālu apkalpošanu. Saviem patstāvīgajiem sadarbības partneriem mēs piedāvājam pašas izdevīgākās cenas, nodrošinām tehnisko informāciju un piedalīšanos apmācību semināros. Esam ieinteresēti ilgā un abpusēji izdevīgā sadarbībā, tāpēc garantējam kvalitāti un mūsdienīgus risinājumus, labākos, kādi vien ir pieejami tirgū.

SIA „Intersol” ir tiešie piegādātāji no tādiem ražotājiem kā VAILLANT, KORADO, GALMET, SIME, PROTHERM, WATTS, FELDER, CAPRICORN, MAGNAPLAST, KAN, HP-TREND, NMC, FUWI, BAENINNGER, AQUATHERM,  SCHLOSSER, CALDERA, ASTRA, VERANO, REGULUS, TERMA, VIENYBE, TWEETOP, AQUA-AIR ...  Pārstāvam tādus zīmolus kā WILO, GRUNDFOS, ISOVER, DRAZICE, VIESSMANN, TECE, ATMOS, PURMO, MEIBES, DANFOSS, UPONOR, WAVIN, TENAX ar konkurētspējīgām cenām.

Uzņēmuma sadarbības partneri ir būvfirmas, tirdzniecības uzņēmumi un individuālie pasūtītāji, piedalāmies lielākajos būvniecības konkursos Latvijā, daudzos objektos esam iekārtu piegādātājs un uzstādītājs.

Vienmēr laipni gaidīti mūsu veikalā-noliktavā Bauskas ielā 3, Rīgā. Šeit Jums tiks sniegtas profesionālas konsultācijas un izdevīgi cenu piedāvājumi!

                                                          Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 8:00 - 17:00
                                                                         Brīvs: Sestdiena - Svētdiena